טונצ'לי החלה את דרכה לפני למעלה מ- 50 שנים כחברה משפחתית בחבל טוסקנה שהתמחתה בעבודת אמן ידנית וייחודית בעץ. מאז התפתחה החברה בשיטות עבודה, בעיצוב ובייחודיות המטבחים וקנתה לה שם בתחום מטבחי היוקרה ברחבי העולם. בעידן שבו התיעוש משתלט על הייצור העדין ביותר, מציעה טונצ'לי חלופה של ייצור ייחודי ומלאכת יד, מפעל שבו האומנות והאמנות דרות זו לצד זו ונכס מסורת הריהוט עובר מדור לדור. המילה 'מפעל' אינה עושה חסד עם טונצ'לי ומדויק יותר יהיה לכנותה 'בוטיק מטבחים'. זאת, בזכות יכולתה לתת מענה לכל לקוח ולכל דרישה אשר הופכת את המטבח לייחודי עבורו. לחברה למעלה מ-6,000 פריטים פונקציונלים בעיצובים שונים מהם יכול הלקוח והאדריכל להרכיב מטבח המתאים לצרכיו ולטעמו האישי.

לאלו הצריכים גם אמירה אישית נוספת – טונצ'לי ערוכה לייצור פריטים Tailor Made בהתאמה לדרישה. עבודת יד אמן הינה גאוותה של טונצ'לי ומכיוון שמטבח עשוי כולו עבודת יד הוא זכות השמורה לקצה קצהו של האלפיון העליון. המעצבים של טונצ'לי אינם מושכים ידיהם מייצור יחידות מודולריות בעיצוב טרנדי, עכשווי על גבול האוונגרדי – כל זאת תוך שמירת מסורת המשפחה ואיכות בלתי מתפשרת.

"טונצ'לי מפתחת את מטבחי העתיד, תוך שימת דגש וכבוד עמוק למסורות העבר", אומר לורנצו טונצ'לי אשר עומד בראש החברה. "שני קווי העיצוב החדשים של החברה Progetto50 ו – Prisma הנם שני ניגודים המשלימים את השאיפה שלנו ליצור מטבח בטכנולוגיה עתידנית בשילוב אומנויות טוסקניות מסורתיות".

היכולת של טונצ'לי לאתגר את השוק הרחב גם בהיבט החומר הופכת אותה לייחודית וחדשנית – שימוש בבטון מוקצף, בעור, בפורניר סולקטו מחורץ בעבודת יד ובשיבוץ פורניר בחזיתות ליצירת תמונה לבחירת הלקוח. כל אלו בשילוב מגוון צבעים וגימורים שונים מספקים מענה התואם לעיצוב של הבית כולו הן בתכנון והן בחומר. והדגם החדש – מטבח מעץ מאובנים בן 800 שנה הנשלה מגדות נהרות במזרח אירופה והוא בעל גוונים ייחודיים בהתאם למינרלים בנהר ממנו נאסף..

ניתן למצוא את סניפי טונצ'לי המובילים בעולם (מחוץ לאיטליה כמובן) בפריס, מוסקבה וברצלונה. בישראל מיוצגת טונצ'לי על ידי קבוצת סלפטר. לחברה אולם תצוגה מעוצב בתל אביב, הנותן מענה לכלל הלקוחות הפרטים ובו מחלקה מיוחדת לאדריכלים ומעצבים. כמו כן נבחרה טונצ'לי כספקית מטבחים בפרויקטי יוקרה נבחרים הנבנים היום במדינת ישראל.

קבוצת סלפטר הינו היבואן הרשמי של טונצ’לי בישראל. אולם התצוגה ממוקם ברח’ נירים 3 בתל אביב ומציג מבחר עצום של מטבחים כמו גם את מוצרי החשמל היוקרתיים של שולטס. נשמח להפגיש אתכם עם המעצבים המקצועים שלנו לתכנון המטבח. לתאום פגישה 03-6361673.